Featured Posts

HÜLYA AVŞAR'IN YÜZÜNDEKİ ZENGİNLİK ŞİFRELERİ

March 4, 2015

1/1
Please reload

Recent Posts

January 18, 2016

Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

GÜLBEN ERGEN MEDYUMLUK YETENEĞİNİN FARKINDA MI?

February 11, 2015

Gülben ERGEN, Çin Yüz Okuma Sanatı'na göre medyumluk yeteneğini gösteren yüz hatlarına sahip. Kendisi bunun farkında mı, bilmiyorum. Ama bildiğim kendini oldukça iyi yönettiği.İşte Gülben ERGEN'in yüz analizi:

İlk bakışta, yüz hatlarında fazladan görülen bir yuvarlaklık ve yüzün burun bitiminden çeneye kadar olan bölümünün daha uzun olduğu dikkati çekiyor.Çin Yüz Okuma Sanatı'nda, yüz hatlarında görülen fazladan yuvarlaklık o kişiye fazladan nezaket, samimiyet, içtenlik ve cömertlik katar. Sert olan hatların özelliklerini daha da yumuşatır. Yüzü, saç çizgisinden kaşlara, kaşlardan burnun bitimine, burnun bitiminden çenenin altına kadar yatay bir çizgiyle üçe bölersek: Burun bitiminden çenesine kadar olan mesafenin diğer iki bölgeden daha uzun olması, kararlarını sezgi güc ünün etkisinde aldığını gösteriyor.

Oldukça iyi tanımlanmış kulaklar atalardan genetik olarak alınan “Hediye Ata Enerji”sininbir başka deyişle yaşam enerjisinin oldukça fazla olduğunu gösterir.

Düzgün olmayan saç çizgisi annenin sert kurallar uyguladığını ve ergenliğin zor geçtiğini gösterir.

Uzun ve geniş bir alın zeka göstergesidir. Oldukça iyi tanımlanmış yuvarlak bir üst alın bölgesi, sezgi gücünün, güçlü iç güdülerin ve yüksek yaratıcılığın işaretidir. Yuvarlak üst alın ve göz altlarının gölgeli olması medyumluk yeteneği işareti olabilir.

Sert kavis içermeyen tatlı bir yumuşaklıkta kavis yapan iyi tanımlanmış güçlü kaşlarkararlılık, özgüven, azim, dürtüsellik ve fazladan yaşam enerjisinin varlığını göstergesidir.Fikirlerini yaşama geçirmek isteğini vurgulayan güçlü kişilik göstergeleridir. Kaşların uzun olması, geniş bir arkadaş çevresi ve kalıcı arkadaşlıklar kurulabileceğinin ve iyi iletişiminhabercisidir.

Üst göz kapakları ndaki dolgunluk fazladan enerjinin varlığını belirtir. Varsıllık işaretidir ve para üzerindeki yatırım ve yönetim becerisinin göstergesidir.

Göz çevresindeki gölgeler derin duygusallığı ve yüksek sezgi gücünü vurgulayan özelliklerdir. Alnın üst kısmının yuvarlak olmasıyla beraber medyumluk yeteneğini vurgular.

Gözler indeki parlaklık ve canlılık ve ışıltı fazladan yaşam enerjisinin varlığının habercisidir.

Göz pınarlar ındaki sivrilik, düşündüğünün çekinmeden söylediğinin işaretidir.

İyi tanımlanmış bir burun güç sembolüdür. Detaycılık belirtecidir. Burun kemiğindeki olağandan farklı görünüm omurga sorunlarının habercisi olabilir.

Çıkık elmacık kemikleri otoriter bir kişiliğin, detaycılığınve yüksek düzeyde konuşma yeteneğinin olduğunu gösterir.

Yanaklardaki gamze , sahibine çekicilik, sevimlilik ve cazibe katar.

Ağız kenarlarından ağzın her iki yanına doğru inen iki tane belirgin “amaç çizgileri”sahibinin belirgin hedefleri olduğununun ve bu hedefleri doğrultusunda yaşadığının göstergesidir.

İyi belirlenmiş filtrum yaratıcı bir kişilik ve sağlıklı bir yaşam göstergesidir.

İyi tanımlanmış dolgun bir ağız ve dudaklar yaşamda kendinden memnuniyetin ve özgüvenin göstergeleridir.Dolgun dudaklı küçük bir ağıza “Aşk Tanrısının Yayı” denilir. Rahatına düşkünlüğün göstergesidir.

Ağız kenarlarındaki sivrilik yaşama pozitif bir bakış olduğunu gösterir.

Oldukça iyi tanımlanmış güçlü bir çene kararlılık, azim, güçlü ve inatçı bir kişilik göstergisidir.

Güçlü çene kemikleri bir ağacın kökleri gibidir. Güçlü bir inanç ve değer sistemlerinin habercisidir.

 

Please reload

Beni takip etmek için

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • LinkedIn Social Icon

© 2016 by Sevgi & Ezgi KARACA - created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now