Featured Posts

HÜLYA AVŞAR'IN YÜZÜNDEKİ ZENGİNLİK ŞİFRELERİ

March 4, 2015

1/1
Please reload

Recent Posts

January 18, 2016

Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

GÖZLERDEN TEHLİKE SİNYALLERİ OKUNABİLİR Mİ?

February 19, 2015

 

 

TEHLİKE GELİYORUM DER Mİ?

GÖZLERDEKİ TEHLİKE İŞARETİ SANPAKU GÖZLER

Normal olanı, göz bebeğinin sağında ve solundaki göz akı olan beyaz bölgenin görülmesidir. Göz altındaki veya üzerindeki göz aklarının görülmesi, o kişinin yaşadığı stresin seviyesi, akıl sağlığı ve hatta dahi olup olmadığı hakkında ayrıntılı ipuçları verir.

 

Dengeli bir insanda göz bebeği gözün tam ortasında konumlanmıştır ve sadece her ikitarafında göz akları görülür. Zihin, beden-ruh arasındaki iletişimde yaşanan sorunların etkisiyle geçirilen stres göstergesi olarak gözün altında, üstünde veya hem altında hem de üzerindeki göz akları görünmeye başlar. Japonlar akları üç ya da dörttaraftan görünen gözlere “Sanpaku Göz” adını verirler ve tehlike işareti olarak görürler. Bu tanımlama, Çin Yüz Okuma Sanatı'nda da kabul görür. Sanpaku gözler, yaşam enerjisi olan Ki enerjisinin azaldığının habercisidir. Stresin derecesiyle görünen göz aklarının miktarı artabilir. Böyle gözler, bir kişinin zihin, beden ve ruh bütünlüğünün olmadığının işaretidir. Kişinin sezgi gücünün kapalı olduğunu dolayısıylainsanları ve durumları değerlendirmede zayıf kalacağı söylenilebilir.

 

Göz bebeğinin altındaki göz aklarının görülmesi yin bir özelliktir. “ Yin Sanpaku Gözler” , yüksek düzeyde stresin, huzursuzluğun, bağımlılığın ve aşırı çalışmanın habercisidir. Ayrıca, aşırı derecede şeker, rafine edilmiş tahıl, alkol ve tıbbi ilaçalımının bir sonucudur diyebiliriz. Çin Yüz Okuma Sanatı'nda Yin Sinpaku Gözlerin varlığının dışarıdan bir tehlike gelebileceğinin işareti olduğuna inanılır. Bu kişi, farkında olmadan kendisini istemeden ölümle sonuçlanabilecek tehlikeli ve tehdit eden durumlar içerisine sokabilir.

 

HintBaşbakanı İndra Gandhi öldürüldüğünde, Time Dergisi bir çok fotoğraf yayınladı. Bunlardan biri öldürülmeden önce çekilen fotoğraftı. Bu fotoğrafta, İndra Gandhi”nin tehlikede olduğunu haber veren gösterge olan Yin Sinpaku gözleri dikkati çekiyordu. Aynı ayrıntı, bir suikasta kurban giden ABD başkanı J.F.Kennedy için de söylenilebilir.

Göz bebeğinin üzerindeki göz aklarının görülmesi yüksek düzeyde endişe ve akıl hastalıkları olabileceğinin belirtisidir. Bu tip gözlere “Yang Sanpaku Göz” adı verilir. Böyle kişiler, öfke ile dolu, şiddet yanlısı, hırslı ve aşırı ben merkezci oldukları içinmuhtemelen kendisi ve başkaları için bir tehdit oluşturabilirler. Aşırı et, tuz, ve sert peynirler tüketiminin deYang Sanpaku gözlerin oluşmasında etkisi var olduğu söylenilmektedir. Bu tehlikeli veya şiddet karakterini ortaya koymaktadır . Ünlü seri katil Charles Manson'ın fotoğraflarına bakıldığında, Yang Sanpaku gözleri hemen dikkatleri çektiği görülür.

 

 

Göz bebeğinin hem altında hem de üstünde beyaz bölgenin görülmesi, delilik veya dahilik göstergesi olabilir.

 

Teröristlerin fotoğraflarına bakıldığında göz bebeklerinin altındaki ya da üstündeki, ya da hem altında hem üstündeki göz aklarının görülebildiğini gözlemleyebiliriz. 11 Eylül 2001 tarihinde Amerika'daki İkiz Kulelere saldıran teröristlerin sonradan yayınlanan fotoğraflarına bakıldığında göz altları veya göz üstlerindeki göz aklarının görünürlüğü dikkatlerden kaçmıyor. Yine, ABD’de 22′si çocuk 28 kişinin hayatını kaybettiği okul katliamını yapan Adam Lanza'nın fotoğraflarında göz bebeklerinin altından göz akları görülüyor. Görüldüğü üzere, göz aklarının üç ya da dört yönde de görülebilirliği o kişinin içinde bulunduğu ruh yapısı hakkında çok önemli ipuçları veriyor. ABD başkanlarından John F. Kennedy, ünlü yıldızlardan Marilyn Monroe ve Betty Davis ve daha bir çoğu, Steve Jobs gibi çok ünlü kişilerin bazı fotoğraflarında gözlerindeki beyaz aklarının üç ya da dört yönden görüldüğü izlenebilir.

Niğde Ulukışla- Adana otoyolunda  iki askerimizi şehit eden teröristin gazetelerdeki fotoğrafına baktığımda şok olmuştum. Çünkü, göz bebeklerinin altından göz akları görülüyordu hem de oldukça fazla bir miktarda . Toplumsal düzeni tehdit eden birçok şüphelinin fotoğraf ya da görüntüleri incelenip “Sanpaku Göz” taraması yapılarak bir çok suç hayata geçirilmeden önlenilebilir.

 

Please reload

Beni takip etmek için

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • LinkedIn Social Icon

© 2016 by Sevgi & Ezgi KARACA - created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now