Featured Posts

HÜLYA AVŞAR'IN YÜZÜNDEKİ ZENGİNLİK ŞİFRELERİ

March 4, 2015

1/1
Please reload

Recent Posts

January 18, 2016

Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

KIVANÇ TATLITUĞ'UN YÜZ ANALİZİ

February 25, 2015

AŞK TANRISI'NIN YAYI DUDAKLAR

Yüzüne ilk bakışta, burun bitiminden çeneye kadar olan bölümünün daha uzun olduğu dikkati çekiyor. Yüzü, saç çizgisinden kaşlara, kaşlardan burnun bitimine, burnun bitiminden çenenin altına kadar yatay bir çizgiyle üçe bölersek: Burun bitiminden çenesine kadar olan mesafenin diğer iki bölgeden daha uzun olması, kararlarını sezgi gücünün etkisinde aldığını gösteriyor.

 

Oldukça iyi tanımlanmış iri kulaklar atalardan genetik olarak alınan “Hediye Ata Enerji” sinin  bir başka deyişle yaşam enerjisinin oldukça fazla olduğunu gösterir.

 

Geniş kulaklar risk alabilmeyi işaret ederler.

 

Saç çizigisinin alnına doğru, sağda ve solda iki çıkıntı yapması sertlikle yetiştirilişi ve kurallara uymayan bir yapı hakkında ipuçlarını verir.

 

Oldukça iyi tanımlanmış geniş ve uzun bir alın zekayı vurgular. Özellikle üst alın bölgesinin oldukça yuvarlak olması yüksek sezgi gücünün, güçlü iç güdülerin ve yaratıcılığın göstergesidir.  Yuvarlak üst alın ve göz altlarının gölgeli olması Medyumluk yeteneği işareti olabilir.

 

Geniş kulaklar risk alabilmeyi işaret ederler. 

Ortasında “V” şekli olan saç çizgisi fazladan karizma, çekicilik ve güçlü bir sezgi gücünü vurgular.

 

Oldukça iyi tanımlanmış öne çıkan güçlü kaşlar fazladan yaşam enerjisi, kararlılık, özgüven, azim, dürtüsellik, fikirlerini gerçekleştirmek isteğini vurgulayan güçlü kişilik göstergeleridir.

 

Göze yakın kaşlar, hem kendilerinin hem de ekibinde yer alanların hedeflerini gerçekleştirmekte çok ustadırlar. Sonuna kadar takipçi ve başarı elde etmeden hedeflerini bırakmayan insanlardır. Bu tip kaşlara “koç kaşları” denilir.

 

Kaşlarının ön taraflarının gözün iç kısımlarına yakın, dış kısımlarının ise uzak olması kendini eleştirmekte  acımasız olunduğunun belirtecidir.

 

Göz pınarlarındaki sivrilik düşüncelerini çekinmeden söylediğinin göstergisidir.

 

Göz çevresindeki gölgeler derin duygusallığı ve yüksek sezgi gücünü vurgulayan özelliklerdir.  Bu özellik, üst alın bölgesinin oldukça yuvarlak olması ile beraber medyumluga işaret eder.

 

Burun ucunun sivri olması meraklı bir kişilik göstergesidir.

 

İyi tanımlanmış dolgun bir ağız ve dudaklar yaşamda kendinden memnuniyetin ve özgüvenin göstergeleridir.  Dolgun dudaklı küçük bir ağıza “Aşk Tanrısının Yayı” denilir. Rahatına düşkünlüğün göstergesidir.

 

Ağız kenarlarındaki sivrilik yaşama pozitif bir bakış olduğunu gösterir.

 

Güçlü ve oldukça öne çıkan bir çene sezgi gücü, kararlılık, azim, güç ve  inatçılık belirtisidir. Çenenin dışarı çıkıklığı haklarını sonuna kadar savunan bir mizacı vurgular.

 

Güçlü çene kemikleri ve büyük çene kemikleri güçlü bir inanç ve değer sistemlerinin göstergeleridir. Çene kemiklerinin keskinliği önyargılı bir kişiliğin belirtecidir. Çene kemiklerinin dar olması bu özelliği yumuşatır.

Please reload

Beni takip etmek için

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • LinkedIn Social Icon

© 2016 by Sevgi & Ezgi KARACA - created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now