Featured Posts

HÜLYA AVŞAR'IN YÜZÜNDEKİ ZENGİNLİK ŞİFRELERİ

March 4, 2015

1/1
Please reload

Recent Posts

January 18, 2016

Please reload

Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic

KENAN İMİRZALIOĞLU YÜZ ANALİZİ: BAY TESTOSTERON

March 30, 2015

KENAN İMİRZALIOĞLU YÜZ ANALİZİ

BAY TESTOSTERON

Kenan İmirzalıoğlu genellikle öfkeli, kavga etmeyi seven, otoriteye başkaldıran, risk alan, rekabeti seven, mükemmeliyetçi, detaycı, tutkulu, delikanlılığın kitabını yazan aynı zamanda da efendiliği ile göz dolduran kişilikleri başarıyla canlandıran ve oynadığı her rolün altından başarıyla kalkan bir starımız.

 

 

Rol yapan sanatçılar, o rolün içine girebilmek için, oynadığı karakteri ortaya çıkaran duyguları çağırırlar. Bir başka değişle, beyin o karakter özelliklerini ortaya koyan kimyasallar üretir. Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni kimyasallar üretmesine gerek yok. Oynadığı rollerde ihtiyacı olan karakter özellikleri, onun doğasında zaten var olan özellikler.

 

Çin Yüz Okuma Sanatı'na göre her bir yüz hattını analiz ettiğimde gördüğüm;öne çıkan bir çok yüz hattı, bedenindeki testosteronun yüksekliğini ortaya koyuyordu. Bu nedenle kendisine BAY TESTOSTERON diyebiliriz.

Çin Yüz Okuma Sanatı'nda yüz analizine kulaklardan başlanır ve diğer yüz hatları ile devam edilir. İşte Kenan İmirzalıoğlu'nun yüz hatlarının analizi:

 

Uzun veya geniş kulak memeleri, para kazanmadaki bilgeliği yansıtırlar ve ekstra yaşam enerjisinin göstergesidir. Böyle bir yüz hattı Çin Yüz Okuma Sanatı’nda “Birinci Para Kesesi” olarak adlandırılır.

Geniş kulaklar risk alabilmeyi işaret ederler.

Saç çizgisinin alnına doğru, sağda ve solda iki çıkıntı yapması sertlikle yetiştirilişi ve kurallara uymayan bir yapı hakkında ipuçları verir.

Oldukça iyi tanımlanmış geniş ve uzun bir alın zekayı vurgular. Özellikle üst alın bölgesinin oldukça yuvarlak olması yüksek sezgi gücünün, güçlü içgüdülerin ve yaratıcılığın göstergesidir. Yuvarlak üst alın ve göz altlarının gölgeli olması "medyumluk" yeteneği işareti olabilir.

İçeri çökük şakaklar takıntılı kişilik veya herhangi bir şeye bağımlığa yönelim olması anlamına gelir. Bu yönelim, zararlı madde bağımlığı dışında iş koliklik, egzersiz bağımlılığı gibi farklı bağımlılıkları da kapsayabilir.

Kaş kemiğinin öne çıkıklığı yönetmeye istek ve ani öfkelenme göstergesidir. Ayrıca, bedendeki testosteron hakkında bilgi verir.   

Oldukça iyi tanımlanmış öne çıkan güçlü kaşlar fazladan yaşam enerjisi, kararlılık, özgüven, azim, dürtüsellik, fikirlerini gerçekleştirmek isteğini vurgulayan güçlü kişilik göstergeleridir. Kaşların ortasının birleşik olması öfke ve kızgınlık düzeyi hakkında bir göstergedir. 

Kaşlar bazen gözlere o kadar yakın olabilir ki neredeyse gözünüzle bitişik gibi görünebilirler. İşte bu tip kaşlara sahip olanlar hem kendilerinin hem de ekibinde yer alanların hedeflerini gerçekleştirmekte çok ustadırlar. Sonuna kadar takipçi ve başarı elde etmeden hedeflerini bırakmayan insanlardır. Bu tip kaşlara “koç kaşları” denilir.

Uzun kaşlar, geniş bir arkadaş çevresi ve kalıcı arkadaşlıklar kurulabileceğinin ve iyi iletişimin habercisidir.

Gözlerdeki canlılık ve parlaklık fazladan yaşam enerjisi belirtecidir.

Göz pınarlarının kanca şeklinde olması iletişimde hırçın bir mizaç göstergesidir.

Kaş ortasındaki sivrilik hızlı ve içgüdüsel olarak düşünerek hemen harekete geçildiğinin belirtisidir.

Kaş uçlarındaki sivrilik saman alevi gibi parlayıp sönen duygusal patlamalar yaşayan bir kişilik göstergesidir.

İyi tanımlanmış kemikli, ince ve dar bir burun, paraya önem vermeyen kendine karşı acımasız ve bedensel zevklere karşı koyan bir kişilik belirtecidir. Detaycılığı işaret eder. İnce bir burun “eksper” burnu olarak tanımlanır.

Ucu sivri bir burun meraklı bir kişilik göstergesidir.

İyi tanımlanmış bir filtrum yaratıcı bir kişilik ve sağlıklı bir yaşam belirtecidir. Çok belirgin bir filtrum, cinselliğe olan ilginin fazlalığının göstergesidir.

Çin Yüz Okuma Sanatı'nda dolgun dudaklı küçük bir ağıza “Aşk Tanrısının Yayı” denilir. Rahatına düşkünlüğü vurgular.

Sivri ağız uçları yaşam sevinci belirtisidir.

Ucu kıvrık iyi tanımlanmış bir çene kararlılık, azim, güç, inatçılığı ve aynı zamanda da testosteronun düzeyini vurgulayan yüz hattıdır. Haklarını sonuna kadar savunan bir karakterin işaretidir.

Güçlü çene kemikleri ve büyük çene kemikleri güçlü bir inanç ve değer sistemlerinin göstergeleridir. Çene kemiklerinin keskinliği önyargılı bir kişiliğin belirtecidir.

 

 

Please reload

Beni takip etmek için

  • Instagram Social Icon
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • LinkedIn Social Icon

© 2016 by Sevgi & Ezgi KARACA - created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now